Butrint Imeri - Si përpara

Teilen
Einbetten
 • Am 26 Jun 2020 veröffentlicht
 • Stream or Download „Si përpara“ by BUTRINT IMERI here 🎧
  avd.lnk.to/SiPerpara 🎧
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
  Lyrics by Butrint Imeri, BigBang & Nuk
  Directed by Valon Aziri
  Video by CINEGR8
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  BUTRINT IMERI on Instagram: Butrint_Official
  96 on Instagram: 96mgmt
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.
 • Musik

KOMMENTARE • 100

 • Arta Tocilla
  Arta Tocilla Vor 8 Stunden

  Edhe 100 zemra ime trinti

 • Mirsade Ibraimi
  Mirsade Ibraimi Vor 9 Stunden

  King

 • Mirsade Ibraimi
  Mirsade Ibraimi Vor 9 Stunden

  Shum bukur 👍👍👍👏👏❤❤❤❤💋👄💋👄

 • Albina Jashari
  Albina Jashari Vor 9 Stunden +1

  Sod ēshtē njē ditë shummm e mirr për trintin.Është datëlindja e tij sod mbushi 24 vjet të shum sukseshme në jeten dhe në veprat e tij.BUTRINTI ēshtë njeri nga më të preferuarit e mi është një kengetar shum i talentuar dhe qē bēn shum këngë të mira dhee shum të pëlqyera nga fanset e tij dhe miqet gjithashtu nga familja.Trint❤ unē dhe tē gjithë #butriosat të urojmë edhe shummmmm vite tjera të lumtura me shummmmm sukses dhe me shëndet të mir shpresoj që një dit do të takoi dhee ta shikoi atë fytyr aqë cuteee.Dhe një her urime datëlindja TrinT të duaaaaaa shummm 😍😍😍😍💜❤❤❤❤💕😔🎂💯🎤

 • Kristianqq1qdre5 Cenalia
  Kristianqq1qdre5 Cenalia Vor 9 Stunden

  😭

 • Butrioorse forever
  Butrioorse forever Vor 9 Stunden

  ❤️❤️❤️

 • Salo Gerneci
  Salo Gerneci Vor 10 Stunden +1

  Edhe 100 vjec Trinti .Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote. Te dua shume.💋❤💋❤🥳🥳❣🎉🎊🎂🎂

 • Albejsa Kadriu
  Albejsa Kadriu Vor 10 Stunden

  Urime o yll ditlindjen edhe 💯 o zemra ime ❤️❤️❤️🥰😘😘

 • Lisa's Melisa
  Lisa's Melisa Vor 10 Stunden

  Sot është ditëlindja e Butrintit kush e uron?💯🔥♥️♥️🖤🥰🥰🖤🖤🖤

 • Blin Morina
  Blin Morina Vor 12 Stunden

  ti je me i miri ne te gjithè boten butrint imeri

 • Blin Morina
  Blin Morina Vor 12 Stunden

  ti je me i miri ne te gjithè boten

 • Klea Gjini
  Klea Gjini Vor 12 Stunden

  Gezuar ditelindjen Butrint. U befsh 10000 vjeq. He nje engjell. Ja kalofsh mir ❤❤❤❤❤😇😇😇😇😇🎂🎂🎂🎂🎂 I love you ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Joana Nikolla
  Joana Nikolla Vor 12 Stunden

  Edhe 100 vjec butrint

 • butriorss butriorss
  butriorss butriorss Vor 12 Stunden

  😘😘😘😘😘

 • butriorss butriorss
  butriorss butriorss Vor 12 Stunden

  ❤❤❤❤❤❤

 • butriorss butriorss
  butriorss butriorss Vor 12 Stunden

  🤩😍😍😍🤩🤩🤩

 • butriorss butriorss
  butriorss butriorss Vor 12 Stunden

  🤩🤩🤩🤩

 • Astrit Dobrozi
  Astrit Dobrozi Vor 13 Stunden

  Urime butrint❤❤❤❤

 • Kryeministri AL
  Kryeministri AL Vor 13 Stunden +1

  Pershendetje! Respekte gjith shqiptareve, Kush ka koh dhe deshir kaloni nga channelli im se KA SUPER LOT JU PREMTOJ. SUBSCRIBE NE QOFT SE JU PELQEJNE VIDEOT

 • Sevdije Berisha
  Sevdije Berisha Vor 13 Stunden

  🌹🌷🌲🍓🍍🍞🌰🍄🥑🍅🍎🍐🍏🍉🍃🍀🍁🌼🌻

 • Marios Aleksandra
  Marios Aleksandra Vor 13 Stunden

  Edhe 💯 💯💯💯💯💯 Butrinti meri 💖💖💖💖💖

 • Ela Mbrakulli
  Ela Mbrakulli Vor 14 Stunden +8

  Edhe 💯vite te lumtura pran familjes Butrint 🎂🎂🎁 nga nje fanse e jotja 💖❤💋!

 • Nasibe Qazimi
  Nasibe Qazimi Vor 14 Stunden +5

  Urime ditëlindjen Butrint i bëfsh 100,000 vjet me shumë të tjera të dua💜💜💜💜💜💜💜💜

 • Renaldo Koli
  Renaldo Koli Vor 14 Stunden +7

  Edhe 💯💯💯💯💯 vjec o jet Gezuar ditelindjen ❤❤❤❤❤💋💋💋💖💖💖💖💕💕💕💕💖💖💕💖💕 I love you

 • Tani Ruko
  Tani Ruko Vor 14 Stunden +3

  Happy birthday 🎂🥂🥂

 • Tani Ruko
  Tani Ruko Vor 14 Stunden +1

  Love you🤩🤩

 • Guri Shkreta
  Guri Shkreta Vor 14 Stunden +1

  edhe 100 vjec butrint te dua

  • Guri Shkreta
   Guri Shkreta Vor 13 Stunden

   A kena mu dasht na t'dy si përpara?
   A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
   A kena mu dasht na t'dy si përpara?
   A kena mu dasht na t'dy veç n'ëndrra? (Ha ah)

   Kurrë pa mu ti s'ke nejt
   Un pa t'thirr ti s'ke flejt
   Tash e dim qut je ti se so njejt
   A thu a thu a vjen?
   A thu a vjen ti apet?
   A thu a vjen ti apet?
   A thu a m'vjen ti apet? (Ha ah)
   Se unë unë me ty
   Shum sene si kena kry
   Shum sene i kena n'kry
   Veç me t'pa n'sy e me t'pyt

   REF.:
   A kena mu dasht na t'dy si përpara?
   A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
   A kena mu dasht na t'dy si përpara?
   A kena mu dasht na t'dy veç n'ëndrra? (Ha ah)

   Me ty çdo nat
   Telefoni bon po s'vlen asnjona
   Për ty po mendoj un all night, all night
   Hajde bojna kejt alright alright (ha ah)
   Me ty çdo nat bajat
   Se ti s'je kthy prap
   Për ty po mendoj un all night all night
   Hajde bona kejt alright alright
   Hey mama, hey mama
   Ti hajt falma, hajt falma ti
   Hej mama, lej tana ti
   Se te un krejt i ki
   Hey mama, hajt falma ti
   Se s'bon ma tu t'thirr çdo dit
   Hey mama, lej tana ti

   REF.:
   A kena mu dasht na t'dy si përpara?
   A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla?
   A kena mu dasht na t'dy si përpara?
   A kena mu dasht na t'dy veç n'andrra?

 • Paola Faiku
  Paola Faiku Vor 14 Stunden +7

  Edhe 💯 vite te lumtura Butrini ! I love you !♥️🌹

 • Liso Aba
  Liso Aba Vor 14 Stunden +2

  Edhe 💯butrint❤️❤️🍾🍾

 • Mariglen Xhanaku
  Mariglen Xhanaku Vor 15 Stunden

  Si shpirt jee

 • Natalia Petushi
  Natalia Petushi Vor 15 Stunden +26

  Sot eshte ditlindja e TRINTIT ai/ajo qe do ta uroj te bej like

  EDHE 💯💯💯💯💯💯💯💯 TRINTIIII
  I LOVE YOU SOO MUCH❤❤😍😘😘😘😘😘😘🤗

  • Renisa Renisa
   Renisa Renisa Vor 10 Stunden

   @Renaldo Koli 😂😂

  • Blerta Lekaj
   Blerta Lekaj Vor 10 Stunden

   @Pano Mihasi dechannel.info/CTc-AlsoPcvcTvveCa9R9uA subscribe ta kthej🙏🙏🙏

  • Pano Mihasi
   Pano Mihasi Vor 10 Stunden

   Edhe 10000😍😍

  • Renaldo Koli
   Renaldo Koli Vor 12 Stunden +1

   ❤❤❤❤❤

 • Bariş _ Can
  Bariş _ Can Vor 15 Stunden +7

  Edhe 💯 Butrinti . Love you love you love you ❤❤. Je me i miri😍😍

 • Fitim Osmani
  Fitim Osmani Vor 15 Stunden +1

  Ti je number 1 BUTRINT.I love you ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Vehap Ramani
  Vehap Ramani Vor 15 Stunden +1

  Die Rechnung fürs Telefonieren wird teuer😂😂

 • Fitim Osmani
  Fitim Osmani Vor 16 Stunden +15

  Butrint Imeri urime ditelindja kengetari me i mir ne bote.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💜💜💜💜💜💜💜💛💛💛💛💛💙💙💙💙💙🙋🙋🙋😘

 • Eljona Mucaj
  Eljona Mucaj Vor 16 Stunden +9

  O yll edhe 1000 vjec shpresoj te jet nje dite e mrekullueshme per ty love uuuuuuu🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

 • Ivar The Best
  Ivar The Best Vor 16 Stunden

  O analfabet !

 • okow tina
  okow tina Vor 16 Stunden

  Happy every day

 • Adrian Elezaj
  Adrian Elezaj Vor 16 Stunden

  💪🏼

 • Leona Leona
  Leona Leona Vor 19 Stunden

  ❤💖💚

 • Dejvis Prenga
  Dejvis Prenga Vor 22 Stunden

  100

 • Anisa Kozi
  Anisa Kozi Vor 23 Stunden +2

  Edhe 💯 trinti

  • okow tina
   okow tina Vor 16 Stunden

   BRAVO SHUPER KEGE SUKSESE ♥♡♥

 • Sheikh Danny
  Sheikh Danny Vor 23 Stunden +4

  Noone:
  Not a single soul:
  Albanians: bone like pash krejt qa i ki

 • Capital t Butrinti
  Capital t Butrinti Vor 23 Stunden +1

  Urime ditlindjen mbret edhe 100 vjet ti besh bashke me neve sot 3 korrik nuk kemi se cfare dhurate te te bejme po thjeshte te themi na ke neve ste lejme asnjehere smund te shpetosh aq lehte my king

 • andrra janushi
  andrra janushi Vor Tag +9

  Edhe 100 vite te lumtura Trinti 03:07:2020😍😍💖💖💙💖💖

 • Alesia 09
  Alesia 09 Vor Tag +3

  Edhe njeqind butrint e para we te kam uruar💝💝💝

 • GRIOLDA 96
  GRIOLDA 96 Vor Tag +10

  Edhe 100!!!💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯💯

 • Ambra A
  Ambra A Vor Tag +16

  Edhe 💯 vjec Butrint ❤️ Love you❤️💋🎉🎊

 • Pro.lyrics lyrics.by_me_

  Kurr ska me pas kengtar ma tmir si ti😙❤

 • ina ina
  ina ina Vor Tag

  A jeni tu prit ditlindjen e trintit oo njerz🔥

 • Paola Papa
  Paola Papa Vor Tag +2

  ♥️♥️♥️

 • Valintin Mamli
  Valintin Mamli Vor Tag +2

  😚😚😚😚😍😍😍😍

 • Li-Af Ban
  Li-Af Ban Vor Tag +3

  I vetmi kengtar qe sjell vetem hite😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 • Li-Af Ban
  Li-Af Ban Vor Tag +1

  Kengtari im i preferuar

 • ina ina
  ina ina Vor Tag +1

  😍❤️

 • ATE . Allkanjari
  ATE . Allkanjari Vor Tag +1

  BRAVO
  SHUPER KEGE
  SUKSESE
  ♥♡♥

 • besart sopa
  besart sopa Vor Tag

  Je shum i kull bravo

 • Miralem Osmani
  Miralem Osmani Vor Tag

  Ti jebem sfee

 • Selinna Rama
  Selinna Rama Vor Tag +9

  Kush mendon qe qikjo o kanga ma e mira!I love this song🤩🤩

 • capo mdf
  capo mdf Vor Tag

  tphuuu tqifsha pederrin e nones.

 • Sinan Kurtalani
  Sinan Kurtalani Vor Tag +1

  Ma i miri❤❤❤❤🔥🔥😰

 • Bledi Mukaj
  Bledi Mukaj Vor Tag +2

  Super kng

 • Esmeraldito Prishka

  🇬🇷onomazetai h pio xhdaia gynaika ston kosmo.’

 • Xhyla Vrajolli
  Xhyla Vrajolli Vor Tag +1

  të dua❤️❤️❤️❤️🌹❤️loqk te kam

 • Orkidea Marku
  Orkidea Marku Vor Tag +4

  O jet sa i miri je te kam shummmmm fiksim i love you ❤️❤️

 • Vlera Slivova
  Vlera Slivova Vor Tag +1

  ❤❤

 • Marek Baszyński

  4️⃣

 • Bela Dervishi
  Bela Dervishi Vor Tag +2

  T vdessss fareeee unë per tyy😭😘 dashuria e jetes timeeeee tiiiii ❤️♥️😘😘😘

 • Idea super
  Idea super Vor Tag +1

  Kush eshte ma i mire:
  Mozzik😘
  Butrinti😊

 • Zoja Gashi
  Zoja Gashi Vor Tag

  💋💋💋❤️💖💖

 • Ela ela
  Ela ela Vor Tag

  Beautiful song,I love

 • Agnesa bullatovci

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Luisa Gjonaj
  Luisa Gjonaj Vor Tag +1

  Shumm shummm shummmm mir nje superrrr hitt

 • Artion Izvira
  Artion Izvira Vor Tag

  O mut kr

 • Luiz Rama
  Luiz Rama Vor Tag

  Shume kenge e bukur 😘😘

 • Anastasija Petrovic

  I love albanian song,im serbian❤

 • Valona Haxhiu
  Valona Haxhiu Vor Tag

  🥰🥰

 • Valmir Murtezi VR
  Valmir Murtezi VR Vor Tag +1

  Bravo

 • Arianit Imeri
  Arianit Imeri Vor Tag

  331426364663378283

 • Isra trinti
  Isra trinti Vor Tag +1

  O yll🤩😍

 • Rovi Rovi
  Rovi Rovi Vor Tag +1

  ❤😍😘

 • Adelina Bega
  Adelina Bega Vor Tag +1

  💖💝💖💖🥰🥰😍💞💕💗💓💖💋💜💟

 • Eduart Rrahmani
  Eduart Rrahmani Vor 2 Tage

  2020 koment

 • Minavere Shala
  Minavere Shala Vor 2 Tage

  Einer der besten sommerhits

 • Beni Strellc
  Beni Strellc Vor 2 Tage

  Kja Frizur edhe stili musikes nuk put pershtat sry

 • Linaa Hasani
  Linaa Hasani Vor 2 Tage +10

  Vëllau im është 2 Vjen Dhe i ngon gjdo dit këngt e tua Bravo super këng

 • Altin Meraj
  Altin Meraj Vor 2 Tage +6

  Super kenge 👏🥰😘

 • ΦΙΛ 21
  ΦΙΛ 21 Vor 2 Tage

  🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 • Olga Pesto
  Olga Pesto Vor 2 Tage +3

  Thank"s for new summer hit!Love you so much from Moscow 💗💗💗💗💖💖💖❤️❤️

 • Tona Hima
  Tona Hima Vor 2 Tage

  🥺💙❤🖤

 • Butrint Lova
  Butrint Lova Vor 2 Tage +3

  Si perpara -Butrint Imeri hiti veror qe do na shoqeroj gjithmooooooooooon .A jeni butriorsa si un ?????

 • vinasu maaj
  vinasu maaj Vor 2 Tage +6

  Butrinti nuk eshte SI PERPARA. eshte nivel tjeter

  • Jeny Jeny
   Jeny Jeny Vor 2 Tage +4

   Normale trinti nuk krahasohet me te tjeret🎑🎑

 • Krenare Ajeti
  Krenare Ajeti Vor 2 Tage

  👏🏼👏🏼👏🏼

 • Kejsi Lula
  Kejsi Lula Vor 2 Tage +8

  Kenge super Butrint Imeri😘😘

 • Faruk Llapatinca
  Faruk Llapatinca Vor 2 Tage

  Mammit pi kontarve o bosi❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍🔥🔥🔥👍👍👍👍👍👍✊🙏🙏💅👨👨👨👨

 • Enkeled Dokaj
  Enkeled Dokaj Vor 2 Tage

  Je varikars

 • alesia pasniari
  alesia pasniari Vor 2 Tage

  Super 😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Anita Sahiti
  Anita Sahiti Vor 2 Tage

  Tduuuhh

 • Milazim Krasniqi
  Milazim Krasniqi Vor 2 Tage

  😍😍